Jautājumi - Atbildes

Pasažieru pārvadājumi

Kurjerpasta un kravu pārvadājumi

Kā rezervēt pasažiera biļeti?

Pieteikumu pasažieru reisam ir iespējams aizpildīt sadaļā "Rezervācija". Pēc veiksmīgas pieteikuma formas aizpildīšanas, uz Jūsu pieteikumā norādīto e-pasta adresi 1 minūtes laikā tiks nosūtīts mājaslapas automātiski ģenerēts apstiprinājums. Tuvāko 24-48 stundu laikā no pieteikuma aizpildīšanas brīža uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts rēķins pasažiera biļetes iegādei, kuru apmaksājot Jūs iegūsiet biļeti izvēlētajā reisā.

Kā iegādāties pasažiera biļeti?

Pasažiera biļetes iegāde notiek elektroniskā maksājuma veidā. Pieteikumā, kuru aizpildījāt, Jūs norādījāt informāciju par maksātāju. Uz norādītās personas (vai uzņēmuma) vārda tiks sagatavots rēķins un elektroniski nosūtīts uz Jūsu pieteikumā norādīto e-pasta adresi.  Apmaksu par braucienu ir nepieciešams veikt līdz rēķinā norādītajam datumam, pretējā gadījumā Jūsu biļetes rezervācija tiks anulēta bez brīdinājuma. Pasažiera biļetes ir iespējams iegādāties arī personīgi ierodoties mūsu birojā Stabu ielā 61-41, Rīgā iepriekš telefoniski saskaņojot plānoto apmeklējuma laiku.

Kā apmaksāt rēķinu?

Rēķinu no Latvijas ir iespējams apmaksāt ar jebkuras internetbankas starpniecību, vai personīgi ierodoties jebkurā bankā. Lai veiktu elektronisko norēķinu no Lielbritānijas, iesakam izmantot "Opal Transfer" (www.opaltransfer.com) pakalpojumus. Jebkurš pārskaitījums uz Latvijas bankas kontu, izmantojot šīs firmas pakalpojumus, maksā 3GBP neatkarīgi no summas. Minētajā mājaslapā ir atrodama visa nepieciešamā informācija latviešu, krievu un angļu valodās, lai veiksmīgi varētu noformēt starptautisko maksājumu.

 

Kā pieteikt kravas pārvadājumu?

Lai pieteiktu kravas pārvadājumu, Jums ir jāizlemj, ar kuru reisu Jūs to vēlaties darīt, un jāaizpilda pieteikuma forma. Pieteikuma formu ir iespējams atrast mājas lapas sadaļas "Rezervācija". Kad būsiet aizpildījuši visu prasīto informāciju, pārbaudījuši ievadītos datus un nosūtījuši pieteikuma formu - uz Jūsu pieteikumā norādīto e-pasta adresi 1 minūtes laikā tiks nosūtīts mājaslapas automātiski ģenerēts apstiprinājums. Pēc pieteikuma saņemšanas mūsu datu bāzē, mēs nosūtīsim Jums e-pastā apstiprinājumu par Jūsu pieteikuma saņemšanu.

Kad mans sūtījums tiks paņemts?

Ja Jūs plānojat sūtīt kravu no Latvijas uz Lielbritāniju, tad ar nosūtītāju mēs sazināsimies telefoniski (sms) un dienu vai divas dienas pirms izbraukšanas datuma informēsim par sūtījuma pieņemšanas laiku.

Ja Jūs plānojat sūtīt kravu virzienā no Lielbritānijas uz Latviju, tad Jums ir jāseko līdz informācijai sadaļā "Aktuālais reiss", kur tiks publicēti aptuvenie ierašanās laiki klientu adresēs Lielbritānijā. Šajā sarakstā būs minēta pilsēta, Jūsu vārds un uzvārda pirmais burts, kā arī aptuvenais ierašanās laiks Jūsu adresē. Aktuālā reisa maršruta plāns tiks publicēts iepriekšējā vakarā pirms Jūsu izvēlētā reisa.

Kad mans sūtījums tiks piegādāts?

Ja Jūs plānojat saņemt sūtījumu no Lielbritānijas - mēs Jūs informēsim telefoniski (sms) par plānoto sūtījumu izsniegšanas/piegādes dienu un laiku (laika intervālu) Latvijā.

Ja Jūs plānojat saņemt sūtījumu no Latvijas, tad Jums ir jāseko līdz informācijai sadaļā "Aktuālais reiss", kur tiks publicēti aptuvenie ierašanās laiki klientu adresēs Lielbritānijā. Šajā sarakstā būs minēta pilsēta, Jūsu vārds un uzvārda pirmais burts, kā arī aptuvenais ierašanās laiks Jūsu adresē. Aktuālā reisa maršruta plāns tiks publicēts iepriekšējā vakarā pirms Jūsu izvēlētā reisa.

Papildus informācija

Sūtījumu pieņemšana/nodošana Lielbritānijā parasti tiek organizēta 2 posmos. Daļa sūtījumu tiek pieņemti/piegādāti, braucot virzienā uz Skotiju (turpceļā), bet daļa - braucot virzienā uz Latviju (atpakaļceļā). Sūtījumi, kas pieteikti sūtīšanai uz Latviju var tikt paņemti ne tikai norādītajā reisa datumā (Lielbritānija – Latvija), bet arī citā iepriekš noteiktā dienā un laikā saskaņā ar maršruta grafiku. Maršruta plāns un ierašanās laiki klientu adresēs Lielbritānijā tiks publicēti www.dts-express.com sadaļā "Aktuālais reiss" iepriekšējā vakarā pirms plānotā reisa. Klientam ir pienākums sekot informācijai un sagatavoties sūtījuma saņemšanai/nodošanai kurjeram. Sūtījumi Lielbritānijas teritorijā var tikt piegādāti vai pieņemti arī citā iepriekš noteiktā darba dienā, darba dienas laikā no plkst.09.00-17.30, vakarā vai naktī atkarībā no tā, cik noslogots kurjers ir attiecīgajā reisā. Par sūtījumu pieņemšanu arpus maršruta plāna grafika mēs sazināsimies ar katru klientu individuāli.