Iepako gudri un ietaupi!

Sadzīves priekšmetu, bagāžas un citu vērtīgu lietu iepakošanai izmantojiet stingrā kartona kastes, jo tas ir ērtākais un izturīgākais iepakojuma veids. Kartona kastes var dabūt jebkurā lielveikalā bez maksas, vai arī iegādāties specializētajos veikalos par ļoti pieņemamām cenām. Kā sūtījuma iepakojumu akceptējam arī izturīgā auduma somas, ceļojumu koferus un cita veida stingrā materiāla iepakojumus. Pārliecinieties vai Jūsu iepakojums spēs izturēt iepakoto lietu kopējo svaru!


Pārliecinieties, lai sūtījuma saturs nepārvietojas iepakojuma iekšpusē pārkraušanas un pārvešanas laikā. Stikla izstrādājumus un citas trauslas un vērtīgas lietas nenovietojiet vienu otram blakus bez papildus iepakojuma, bet gan iepakojiet atsevišķi tā, lai saskaroties savā starpā tie nesaplīst. Televizorus, datortehniku, elektroniku u.c. trauslus priekšmetus iepakojiet burbuļplēvē vai citā mīkstā materiālā un tikai tad ievietojiet kastē.


Iepakojumus, kas satur trauslas un vērtīgas lietas apzīmējiet ar attiecīgiem uzrakstiem vai uzlīmēm. Ja kastē atrodas priekšmeti, kuriem paredzēta īpaša transportēšana vertikālā stāvoklī – norādiet kastes virzienu ar bultiņām un tekstu „šī puse uz augšu”.


Apģērbus iepakojiet vakuuma iepakojumā (vacuum bags) un pēc tam sapakojiet kastē – tā tās aizņems daudz mazāk vietas, un Jūs varēsiet salikt iepakojumā līdz pat 3-4 reizēm vairāk.


Lai precīzi noteiktu izmērus Jūsu sūtījumam, mērīšanai izmantojiet mērlenti. Pirms aizpildiet kravas sūtījuma pieteikumu, sūtāmās vienības dimensijas iesakām nomērīt pēc iespējas precīzāk, lai varam rezervēt pietiekami daudz vietas tieši Jūsu sūtījumam.


Izvēlieties atbilstoša izmēra iepakojumu sūtāmajām lietām. Nepiepildīti iepakojumi (kastes) parasti deformējas, pārpildīti iepakojumi parasti neiztur ielikto preču svaru un saplīst. Lai mēs varētu nodrosināt augstus sūtījuma transportēšanas standartus, lūdzu iepakojiet savus sūtījumus atbilstoša izmēra kastēs.
Lūdzam neizmantot neizturīga auduma somas (rūtainās tirgus somas) vai atkritumu maisus. Vadoties no pieredzes, pārkrāmētām tirgus somām gandrīz vienmēr notrūkst rokturi jau pēc pirmā celšanas mēģinājuma, kā arī vīles mēdz izjukt somas saturu sapakojot pārāk kompakti. Ja vēlaties, lai Jūsu sūtījuma saturs nevainojami saglabātos pārvadāšanas un pārkraušanas laikā, šādi iepakot sūtījumus mēs nerekomendējam.