Sīkpaka uz Lielbritāniju vai Vāciju?

Jāatgriež paka interneta veikalam? Tirgojies Ebay & Amazon? Vēlies nosūtīt sīkpaku uz Lielbritāniju vai Vāciju saviem draugiem vai radiniekiem? Izdevīgs piedāvājums sīkpaku sūtījumiem no Latvijas uz Lielbritāniju un no Latvijas uz Vāciju gan privātpersonām, gan uzņēmumiem! 

Nogādājot paku Diamond Transport Solutions® Rīgas centra birojā, katru nedēļu ir iespējams nosūtīt sīkpakas uz jebkuru Lielbritānijas vai Vācijas pilsētu, ciematu vai lauku viensētu. Sīkpaku pieņemšana tiek organizēta katru otrdienu. Ir iespējams nogādāt pakas arī citās dienās un nodot glabāšanai līdz otrdienai. Sīkpaku piegāde adresātam Lielbritānijā un Vācijā tiek nodrošināta 3-5 darba dienu laikā no pieņemšanas dienas Rīgas centra birojā. Sūtījumus Lielbritānijas un Vācijas teritorijā piegādā vietējie pakalpojumu sniedzēji. Lielbritānijā - MyHermes (myhermes.co.uk) un Vācijā - DHL/Deutche Post.

Sūtījums virs 15kg? Nepieciešama tiešā piegāde adresātam ar precīzu piegādes datumu un laika intervālu? Klikšķini šeit.

LielbritānijaSīkpaku sūtījumi uz Lielbritāniju (ar PVN):

Sīkpaka līdz 1kg – no 9.99€  (<0.02m3)
Sīkpaka 1-2kg – no 12.50€  (<0.05m3)
Sīkpaka 2-5kg – no 18.50€  (<0.05m3)
Sīkpaka 5-10kg – no 27.50€  (<0.05m3)
Paka 10-15kg – 30.00€  (<0.08m3)

Plāno sūtīt >5gab. katru nedēļu?

Klientiem ar līgumu – cenas no 4.99 par vienību. 

Kā pieteikt pakalpojumu? 

1. Noformē pieteikumu sadaļā „Rezervācija” – „Sīkpakas sūtījums <15kg”;
2. Rūpīgi iepazīsties ar sūtījuma satura ierobežojumiem noteikumu sadaļā;
2. Iepako paku stingrā, atbilstoša izmēra kartona kastē;
3. Trauslus un plīstošus priekšmetus iepako īpaši rūpīgi;
4. Aizlīmē kasti tā, lai pie pieņemšanas būtu iespējams ātri pārbaudīt tās saturu;
5. Nogādā paku Diamond Transport Solutions® Rīgas centra birojā paku pieņemšanas laikā.

UZMANĪBU! Sīkpaku sūtījumos pārtikas produktus ievietot aizliegts!

Noformēt pieteikumu sīkpakai uz Lielbritāniju (<1kg - 15kg)

Pieteikums kravas/kurjerpasta sūtījuma piegādei uz Lielbritāniju (>20kg)

Pakalpojuma cenā ir iekļauti 3 piegādes mēģinājumi, kā arī apdrošināšana sīkpakas sūtījuma satura bojājumiem vai nozaudēšanu līdz 30EUR. Ja vēlaties, lai sūtījums tiktu izsniegts ar parakstu par izsniegšanu – šis pakalpojums maksās papildus +1.50EUR pie pakalpojuma cenas, savukārt sīkpakas sūtījuma satura apdrošināšana par summu līdz 100EUR, 3 piegādes mēģinājumi, kā arī paraksts par izsniegšanu būs  papildus +3.50EUR pie pakalpojuma cenas. Lūdzam rūpīgi iepazīties ar aizliegto lietu un vielu sarakstu, kā arī neievietot pārtikas produktus sūtījumos!

 

VācijaSīkpaku sūtījumi uz Vāciju (ar PVN): 

 

 

 

 

Drīzumā … 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piedāvājums uzņēmumiem.

Mēs varam nodrošināt sīkpaku, kurjerpasta sūtījumu un lielāku kravu tiešās piegādes Jūsu uzņēmuma klientiem visā Lielbritānijas un Vācijas teritorijā katru nedēļu. Sūtījumu pieņemšana un transporta uzkraušana parasti tiek veikta katru nedēļu pirmdienās. Piegādes Lielbritānijas un Vācijas teritorijā parasti tiek nodrošinātas 3-5 darba dienu laikā no sūtījumu pieņemšanas brīža atkarībā no piegādes vietas un veida. Uzņēmumiem, kas tirgojas internetā piedāvājam praksē pārbaudītus loģistikas risinājumus, kas būs ērti ne tikai lietošanā, bet arī samazinās laika resursus sūtījuma marķēšanai un sagatavošanai. Noslēdzot sadarbības līgumu ar mūsu uzņēmumu un sūtot pakas regulāri, mēs piedāvājam īpašus piegādes nosacījumus un atlaides. Rakstiet mums e-pastu un vienosimies par tikšanos, kuras laikā izrunāsim sadarbības iespējas un iespējamos risinājumus tieši Jūsu uzņēmumam!